Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
HURGHADA   al. 459€ või 43 € / k
MUST REEDE- AINULT TÄNA KUNI 23:59. Türgi ja Hurghada pakkumistele ALE -66.66€ broneeringu kohta
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Brasiilia Lõuna-Ameerika salapära


Lõuna-Ameerika salapära


Brasiilia (.br)

2012.05.31 12:22
Autor: Pieter Le / articles2publish.com


Lõuna-Ameerika salapära ja intriig on meelitanud rändureid juba sajandeid. Ainuüksi selle mitmekesisus lisab värvi igale pakutavale sihtpaigale ja vaatamisväärsusele. Ükskõik, kas eelistate Amazonase jõe sügavate vete piidlemist või Buenos Airese hordide seas sagimist, igal juhul leiate Lõuna-Ameerika rikkalikus külluses oma meelerahu.

Lõuna-Ameerika

Lago del Eden, Boliivia. Autor: Irita Raismaa

Fantastilise kultuuri, sügava vaimsuse ja vapustava köögi poolest tuntud Lõuna-Ameerika pakub külastajale parimat kogemuste, sündmuste, vaatamisväärsuste ja mälestuste valikut, mida ei jõua ammendada kogu elu jooksul. Populaarseimate turismiväärsuste seas on Amazonase vihmamets, Machu Picchu, Rio de Janeiro, Angeli kosk, Peruu ja Galápagose saared. Need on kohustuslikud kõigile esmakordselt Lõuna-Ameerikat külastavatele inimestele ning võivad vabalt muutuda lemmikuks ka tulevastel külaskäikudel.


Machu picchu

Machu Picchu. © Nialldunne24 | Dreamstime.com


Soovitavate kogemuste seas on veel Corcovado mägi, Lunastaja Kristuse kuju ja külaskäik Rio de Janeiro Suhkrupea mäele. Tijuca vihmametsast kettraudtee kaudu läbi sõites näete küllaldaselt uskumatuid vaateid. See põnev retk viibki teid Corcovado mäele, kus asub Lunastaja Kristuse kuju. Siin kõrgel võib nautida lõunat mereannirestoranis ja samuti imelisi vaateid Riole, mille järel funikulöör viib teid Suhkrupea mäe tippu. See on fantastiline võimalus eriti neile, kes külastavad Riot vaid põgusalt.


Corcovado mägi

Vaade helikopterilt Rio de Janeirole ning Corcovado mäele. © Renato Machado | Dreamstime.com


Teiseks suureks lemmikuks Rios on Plataforma sambaetendus, kus õhtut määravad värvid ja rütmid. Ega imekaunid tantsijad ja suurepärane toit samuti halba tee! Sambatantsu on põimitud aafrika rütme ja see loob põneva ning lõbusa õhkkonna. Etendus kestab umbes 3-5 tundi, sõltuvalt sellest, kas külastajad plaanivad ka einestada või mitte.


Karneval Rio de Janeiros

Karneval Rio de Janeiros. © King Ho Yim | Dreamstime.com


Buenos Airese külastajatel soovitatakse kindlasti käia päevasel Argentina Fiesta Gaucha retkel, kus osalejad lähevad terve päeva läbi Argentina pampade traditsioonilisse rantðosse ehk estancia’sse. Sel ajal, kui te puhkate Argentina vapustaval maastikul, tehakse tuli alla traditsioonilisele lihagrillile ja seda kõike saadab laul ja tants kohalikust folkloorist. Ratsutamisoskuste demonstratsioon on külaliste jaoks alati rabav. See on tõeline gautðo-kogemus.


Fiesta Gaucha

Fiesta Gaucha. © Kobby Dagan | Dreamstime.com


Amazonas kogu oma hiilguses ootab samuti enda avastamist! Leidke sealt iidseid reliikviaid, eksootilisi loomi ja palju muud! Unustage mõneks nädalaks stressirohke linnaelu ja pühenduge meie poolt ammu unustatud ilule ja lugudele iidsetest maailmadest.

Amazonas

Vihmametsa peegeldus Amazonasel. © Florin Strugaru | Dreamstime.com


Suur osa Lõuna-Ameerikast on maapiirkond ning turistidelt nõutakse riiki sisenedes ja lahkudes mitmeid vaktsineerimisi, mille hulgas on A- ja B-hepatiit, malaaria, marutaud ja tüüfus. Sõltuvalt konkreetsest sihtpaigast võib olla vaja ka teisigi süste, kuid igal juhul tuleks konsulteerida oma tervishoiuspetsialistiga.

Kui olete Lõuna-Ameerikat külastanud ning soovite veel midagi huvitavat lisada , siis ootame teie pajatusi arutelu alla.

arutelu


REIS SIHTKOHTA: Rio de Janeiro
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.TEGEVUSED JA EKSKURSIOONID SIHKOHAS Brasilia:SOODUSPAKKUMISED:Värsked reisisoovitused: