Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
HURGHADA   al. 459€ või 43 € / k
MUST REEDE- AINULT TÄNA KUNI 23:59. Türgi ja Hurghada pakkumistele ALE -66.66€ broneeringu kohta
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Soome Snow Village Soomes – unikaalne kogemus


Snow Village Soomes – unikaalne kogemus


Soome (.fi)

2012.12.10 12:13
Autor: ReisiGuru.ee

See ainulaadne hotell asub polaarjoonest 200 km üleval pool, populaarsest suusakuurortist Ylläs 20-minutilise autosõidu kaugusel. Hotellis on jääst ehitatud toad ja kaks restorani. Külalistele korraldatakse mitmeid erinevaid tegevusi. Levi suusakuurort jääb hotellist 45 km kaugusele.

Hotelli Snow Village tubades on jääst vormitud mööbel. Mõnedes tubades on ka jääst ja lumest kujunduselemendid. Majutuse hinnas on fliisvoodriga magamiskotid ja isiklik äratusteenus koos tasuta kuuma marjajoogiga. Kõik vannitoad on ühiskasutatavad ning need paiknevad läheduses asuvas maa-aluses köetavas hoones.

Saabumisel tehakse külalistele hotellis ekskursioon ja antakse neile magamist puudutavad juhised. Lisaks korraldatakse külalistele erinevaid põnevaid tegevusi, sealhulgas jääpüüki, koerarakendiga sõite, mootorsaaniretki ning põhjapõtradega sõite.


Köetavas siserestoranis Log serveeritakse rikkalikku hommikusööki Rootsi lauas. Lisaks pakutakse restoranis lõuna- ja õhtusöögiks Lapimaa roogasid. Restoran-baar Ice Bar & Restaurant paikneb 10 m kõrguses lumest ehitatud iglus. Seal pakutakse mitmekesist à la carte õhtusöögimenüüd, mis koosneb kohalikust toorainest valmistatud roogadest.

Hotelli peahoones on saun, mis tuleb eelnevalt broneerida. Kohapeal on privaatsed parkimiskohad, kus parkimine on tasuta.Snow Village Soomes – unikaalne kogemus


Uuri hinda!Snow Village kodulehelt infot siit

autod.reisiguru.ee Leia soodne rendiauto siit ››

arutelu


REIS SIHTKOHTA:
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.TEGEVUSED JA EKSKURSIOONID SIHKOHAS Helsinki:SOODUSPAKKUMISED:Värsked reisisoovitused: