Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
HURGHADA   al. 459€ või 43 € / k
MUST REEDE- AINULT TÄNA KUNI 23:59. Türgi ja Hurghada pakkumistele ALE -66.66€ broneeringu kohta
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Soome Igloo Village Lapimaal – klaasist iglud ning maailma suurim suitsusaun


Igloo Village Lapimaal – klaasist iglud ning maailma suurim suitsusaun


Soome (.fi)

2012.10.29 12:42
Autor: ReisiGuru.ee

See ainulaadne loodusega ümbritsetud majutusasutus asub Soomes Lapimaal Saariselkä piirkonnas. Majutusasutus pakub klaasist iglusid ja traditsioonilisi puidust majakesi ning seal on maailma suurim suitsusaun. WiFi-ühendus ja parkimine on tasuta.

Iglud on valmistatud termoklaasist, mis hoiab külastajad arktilistes tingimustes mõnusalt soojas. Olemas on luksuslikud voodid ja privaatne tualettruum. Duðiruum on teistega ühine.

Igloo Village Lapimaal

Allikas: Booking.com

Majutusasutuses Igloo Village Kakslauttanen on 4 restorani, millest 2 on traditsioonilised Lapimaa onnid. Kõikides restoranides serveeritakse Lapimaa toite, näiteks põhjapõdraliha ning sütel grillitud lõhet. Isegi hotelli suitsusaunas on eraldi restoran nimega Savusauna.

Kaks ülejäänud sauna asuvad kõrvuti olevates palkmajades, millel on ühine terrass. Kõikides saunades on avatud kaminaga puhkeruum. Läheduses on jääauk, mis on ideaalne koht enese jahutamiseks.

Majutusasutus võib korraldada bussireise virmaliste vaatamiseks, Põhja-Jäämere reise ning huski- ja põhjapõdrasafareid. Võimalik on sõita ka mootorsaani ja koerarakendiga. Lisaks saab vaba aja sisustamiseks rentida murdmaasuuski, käimiskeppe ja lumeräätsasid.Urho Kekkoneni rahvuspark on majutusasutusest Kakslauttanen Arctic Resort - Igloos and Chalets 5 km kaugusel.

Kui olete Soomes asuvat asuvat Igloo Village't külastanud ning soovite veel midagi huvitavat lisada, siis ootame Teie pajatusi arutelu alla.

arutelu


REIS SIHTKOHTA: Saariselka
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.TEGEVUSED JA EKSKURSIOONID SIHKOHAS Helsinki:SOODUSPAKKUMISED:Värsked reisisoovitused: