Pildi vahetamiseks liigu hiirega üle pisipiltide, sulgemiseks kliki näiteks SIIA.
Täpsem info Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) koduleheküljelt, kus andmeid koolera leviku kohta Zimbabwes uuendatakse igakuiselt.
Esineb inimõiguste rikkumist ja poliitilist vägivalda, eriti maa- ja kaevanduspiirkondades. Ajakirjanikel on soovitav ilma akrediteerimisloata neid piirkondi vältida.
Kuigi olukord linnades on suhteliselt stabiilne, võivad tänavameeleavaldused muutuda vägivaldseks. Vältige poliitilisi demonstratsioone!
Elektri-, vee-, telefoni- ja meditsiiniteenuste saamine ei ole kogu riigis tagatud.
Ühistransport ei ole usaldusväärne. Bussid on ülerahvastatud, halvasti hooldatud, kindlustamata ning nende juhid on hooletud. Soovitame võimalusel bussiteenuseid mitte kasutada.
Kandke alati kaasas isikuttõendavat dokumenti.
Sõjaväeobjektide, valitsusasutuste, lennujaamade, saatkondade ja ametnike pildistamine on keelatud.
Narkootikumide omamise eest on ette nähtud karmid karistused.
Ärge kandke kaasas väärismetalle ilma nende päritolu tõendavate dokumentideta.
Meditsiinilise abi saamise võimalused on piiratud. Koolera vältimiseks jooge vett ainult keedetult või pudelivett ning vältige jookides jääd.
Elekter: 230V, 50Hz.
Reisile minnes soovitame kindlasti teha ka reisikindlustuse. Kindlustus tuleks valida vastavalt oma reisi eesmärgile ja iseloomule. Reisikindlustuse saate broneerida iizilt SIIT ››
Kui riigis ei ole Eesti Vabariigi saatkonda ega konsulaati või kui vajate abi peale tööaega, pöörduge lähimasse esimese Euroopa Liidu liikmesriigi esindusse või võtke ühendust välisministeeriumi valvekonsuli +372 53 01 9999 või valvesekretäriga +372 6 377 000.
Informatsioon osaliselt Eesti Välisministeeriumi kodulehelt, Wikipediast ja CIA Factbook'ist.
Infot usu- ja riigipühade kohta leiate www.when-is.com