Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
MITU SIHTKOHTA   al. 299€ või 28 € / k
Broneeri 2019 / 2020 talvehooaja rannareis siit!
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Hispaania Ideid puhkusekoha valikuks suvel


Ideid puhkusekoha valikuks suvel


Hispaania (.es)

2016.07.07 08:46
Autor: ReisiGuru.ee

1. Poola

poola

Lennupiletid leiad siit ›› | Majutuse Poolas leiad siit ›› | Autorendi Poolas leiad siit ››


Väga mitmekülgne ja huvitav Poola on välisturistide seas järjest populaarsem. Poola linnadest on turistide seas kõige enam külastatavamad Kraków, Wrocùaw, Gdañsk, Varrsavi, Ùódê, Poznañ, Lublin, Toruñ. Vaba aja veetmise kohtadest on populaarsed Põhja-Poolas asuv Masuuria järvedelava, Läänemere rannik, Lõuna-Poolas asuvad Tatra mäed, Poola idaosas asuv Biaùowieýa rahvuspark, mis on loodud Beloveþje ürgmetsa ja kogu sealse elustiku kaitseks. Kogu Poolas on lugematul arvul kuulsaid ja imetlemist väärivaid ajaloolisi ehitisi. Muuhulgas asuvad Poolas Mandri-Euroopa ühed kõige paremini säilinud kindlused ja lossid. Poola mägisel alal on populaarsed mägironimine, mägijalgrattasõit ja mäesuusatamine.
Loe veel ››

2. Horvaatia

Horvaatia

Lennupiletid leiad siit ›› | Majutuse Horvaatias leiad siit ›› | Autorendi Horvaatias leiad siit ››


Horvaatia on endise idabloki maadest üks turistide meelispaiku – aastas külastab Horvaatiat enam kui 11 miljonit välisturisti. Enamikke turiste võluvad Horvaatias kõige enam imekaunis, paljude lahtede ja saarekestega rannik ning renessaansiajastu pärandiga linnad. Ajakiri „National Geographic“ nimetas Horvaatia 2006.a. õigustatult „aasta reisisihiks“.
Loe veel ››

3. PALMA DE MALLORCA

PALMA DE MALLORCA

Lennupiletid leiad siit ›› | Majutuse Palma de Mallorcal leiad siit ›› | Autorendi Palma de Mallorcal leiad siit ››


Palma, Baleaari saarestiku pealinn, riigi majanduslik ning kultuuriline keskus, asub vulkaanilise Mallorca saare lõunarannikul ning on populaarne puhkuse veetmise paik. Palma soe kliima muudab puhkuse igati nauditavaks ja tegevusrikkaks kõigile, alates tudengitest, mesinädalaid pidavatest noorpaaridest kuni pensionärideni.
Loe veel ››

4. Lloret de Mar

Costa Brava

Lennupiletid leiad siit ›› | Majutuse Costa Bravas leiad siit ›› | Autorendi Costa Bravas leiad siit ››


Siin on väga head võimalused nii päikseliseks rannapuhkuseks kui ka võimaluseks peatuda rannaäärses hotellis tehes siit päevaseid väljasõite nii Barcelonasse kui ka kogu Costa Brava ranniku meeleolukatesse küladesse. Kauni liivarannaga kuurort paikneb Kataloonia kahest suuremast keskusest, nii Barcelonast kui ka Gironast, u 50 km kaugusel. Otse merre langevate kaljude vahele jäävad rahulikud lahedsopid oma liivaste randadega.

5. Türgi

Türgi

Puhkusepaketi leiad siit ›› | Autorendi Türgis leiad siit ››


Türgi on riik, mis asub suvemõnude ja mere nautijate jaoks ideaalses asukohas Musta mere, Vahemere ja Egeuse mere vahel. Türgi rannajoone pikkus on umbes 7200 km. See rannajoon on väga liigendunud, mistõttu seal asub palju ujumiseks ja merega seotud aktiivseks tegevuseks sobivaid lahtesid.
Loe veel ››

6. Kreeka

nizza

Puhkusepaketi leiad siit ›› | Autorendi Kreekas leiad siit ››


Ülimalt põneva ajalooga Kreekat külastab aastas peaaegu 18 miljonit turisti. Selle maa peamised turismiobjektid on antiikarhitektuur ning Vahemere rannik oma randadega. Kreekas asuvatest objektidest kuuluvad UNESCO maailmapärandi nimekirja 17. Mitmed neist (nt vanaaja Kreeka üheks sümboliks olev Ateena Akropolis, Daphni klooster jne) asuvad Ateenas, selle ümbruses või Peloponnesose poolsaarel (Mystras, Olümpia, Apollo Epicuruse tempel Bassaes jne). Kuid huvipakkuvaid vaatamisväärsusi leidub kõikjal Kreekas.
Loe veel ››

7. Bulgaaria

nizza

Puhkusepaketi leiad siit ››| Autorendi Bulgaarias leiad siit ››


Bulgaaria on Lõuna-Euroopa üks populaarsemaid turismimagneteid – aastas külastab seda maad ligikaudu 9 miljonit välisturisti. Bulgaaria on riik, kus turistil on huvitav ja palju tegevust aastaringselt. Suvised populaarseimad turismimagnetid asuvad enamasti maa idaosas Musta mere ääres ja on seotud vee ja päikesega. Suvised tuntud puhkekeskused on nt Sozopol, Nessebur, Kuldsed liivad, Päikeserand, Sveti Vlas, Albena. Seevastu talvised populaarseimad turismimagnetid asuvad Bulgaaria mägises lääneosas, kus on mitmeid rahvusvahelise kuulsusega suusatamiskeskusi (Borovetz, Bansko, Pamporovo, Vitoða jne). Nii suvistes kui ka talvistes turismikeskustes on vilgas ja mitmekülgne ööklubide tegevus.
Loe veel ››

8. Norra

Norra

Lennupiletid leiad siit ›› | Majutuse Norras leiad siit ›› | Autorendi Norras siit ››


Norra – kogu maailmas üks kõige kõrgema elatustasemega riike, on maa, mis pole ligitõmbav mitte ainult oma rahalise rikkuse poolest, vaid ka huvitava ajaloo, mitmekülgse kultuuri, kauni ja äärmusterohke looduse ning enamasti põhjamaiselt rahulike inimeste poolest. Norras asub Euroopa pikim fjord (Sognefjord), Euroopa sügavaim järv (Hornindalsvatnet), Euroopa kõrgeim juga (Mongefossen). Seal asuvad ka maailmakuulsad mägijärved, jääliustikud ja ulatuslikud põlismetsad. Norra mäed (kõrgeim mägi on Galdh¸piggen, mille tipp asub merepinnast 2469 m kõrgusel) on Euroopas mägironijate seas ühed kõige populaarsemad.
Loe veel ››

9. Nizza

nizza

Lennupiletid leiad siit ›› | Majutuse Nizzas leiad siit ›› | Autorendi Nizzas leiad siit ››


Nizza on Prantsuse Riviera mitteametlik pealinn. Nizza asub Cannes’i ja Monaco vahel, vaid 45 minuti tee kaugusel Itaaliast. Nizza on suuruselt Prantsusmaa viies linn. See on paik, mis kümbleb üle kolmesaja päeva aastas päikeses.

arutelu


REIS SIHTKOHTA: Lloret de Mar
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.


Reisisoovitused selle riigi kohtaTEGEVUSED JA EKSKURSIOONID SIHKOHAS Madrid:SOODUSPAKKUMISED:Värsked reisisoovitused: