Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
ANTALYA   al. 315€ või 30 € / k
30.04 Türgi "Kõik hinnas" puhkus eriti hea hinnaga
VAATA LÄHEMALT »
MITU SIHTKOHTA   al. 245€ või 23 € / k
OSTA REIS VEEBIST
VAATA LÄHEMALT »
TIVAT   al. 179€ või 17 € / k
Viimased kohad Montenegro väljumistele
VAATA LÄHEMALT »
HURGHADA   al. 489€ või 46 € / k
SUUREPÄRASED PAKKUMISED VARAJASE TELLIJA SOODUSTUSEGA EGIPTUSESSE
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Singapur Singapuri hotellid – igale eelarvele midagi sobivat!


Singapuri hotellid – igale eelarvele midagi sobivat!


Singapur (.sg)

2012.05.31 19:07
Autor: www.articles2publish.com

Singapur on enamike reisihullude jaoks unistuste sihtkohaks. Alates kõrghoonetest kuni imekaunite saarteni – Singapuril on pakkuda külastajatele veel palju muudki. Kuna linn on üks Aasia enim nõutud paikadest, külastatakse seda aastaringselt. Singapuri arvukate majutusvõimaluste seas on lai valik taskukohastest hotellidest luksushotellideni, mis sobib igale eelarvele ja vajadusele.

Singapuri hotellid – igale eelarvele midagi sobivat!

Hotel Raffles

Singapur, üks Aasia populaarseimaid sihtpaiku, meelitab ligi tuhandeid külastajaid kogu maailmast. Seda linna tuntakse hästi ühe jõukaima, kõige paremini organiseeritud ja tõhusama riigina. Lisaks rikkalikule pärandile, vapustavale õhustikule ja paljudele teistele atraktsioonidele, nagu muusika, festivalid ning teater, tervitab Singapur külastajat imeliste toitlustus- ja ostlemispaikade kõrval ka sooja majutusteenusega. Linna saabunud reisijad leiavad häid elamistingimusi üle kogu linna. Eelarvest sõltuvalt võite valida hotelli, mis sobib kõige paremini teie rahakotile. Igale reisijale on midagi, alates seljakotiturismi, säästu- ja noortehostelitest kuni butiikhotellide ja viietärniste majutuspaikadeni.


nosmoking Ent olgu nad odavad või kallid, iga Singapuri hotell pakub suurepäraseid mugavusi ja kvaliteetseid teenuseid, et tagada teile parimat mugavust. Enamik hotelle linnas pakub külalistele mõningaid standardteenuseid nagu näiteks rahvusvahelise otsevalimisega (IDD) telefone, kaabeltelevisiooni, toateenindust, andmeliideseid, suitsemisvabu tube või korruseid ning uusima sisseseadega ärikeskusi ja jõusaale.Little IndiaNapi eelarvega reisijatele ja seljakotituristidele on Singapuril varuks lai valik säästuhotelle. Terve rida nendest asub Geylangi, Joo Chiati ja Little India linnajagudes. Sealsete hotellide poolt pakutavad teenused on piisavalt head, et tagada meeldivat kogemust. Säästuhotellide asukoht annab hea ligipääsu MRT-le, Changi lennujaamale, Singapuri messikeskusele ja teistele turismiväärsustele.Säästukategooria headeks näideteks on Hotel 81, Fragrance Hotel, Hotel Miramar, New Park Hotel, Chinatown Hotel, Hotel Hamilton linnasüdame lähistel ja hotell Lai Ming Cosmoland.

Kui olete tulnud Singapuri sõlmima äritehingut ning soovite jääda finantskeskuse lähistele, võite valida selliseid hotelle nagu Pan Pacific, Marina Mandarin või Orient. Need asuvad Singapuri keskses ärirajoonis ja sealt on kerge pääseda Singapuri konverentsikeskusesse.


Luksus hotellSingapuris on samuti ka luksushotelle, mis sobivad ideaalselt kõrgema klassiga peavarju otsivatele reisijatele. Need hotellid on kuulsad oma muljetavaldava arhitektuuri, stiilse sisemuse ja laia teenustevaliku poolest. Mõnede populaarseimate luksushotellide hulka kuuluvad Four Seasons, Grand Hyatt, Raffles The Plaza, Intercontinental Singapore, Swissôtel Merchant Court, Ritz-Carlton Millenia Singapore ja Le Meridien Singapore.


Olgu teie eelarveline eelistus milline tahes, linnas leidub teile kindlasti sobiv koht!

Kui olete külastanud Singapuri ning soovite oma hotelli, hosteli soovitusi lisada, siis ootame Teie pajatusi arutelu alla.

arutelu


REIS SIHTKOHTA: Singapore
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.