Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
MITU SIHTKOHTA   al. 245€ või 23 € / k
OSTA REIS VEEBIST
VAATA LÄHEMALT »
TIVAT   al. 179€ või 17 € / k
Viimased kohad Montenegro väljumistele
VAATA LÄHEMALT »
KREETA   al. 229€ või 22 € / k
Viimased kohad Kreeta aprillikuu väljumistele!
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

Käsipagasiga rändama

2012.06.14 15:11
Autor: Robert Aps

Üha rohkem kogub populaarsust kerge pagasiga reisimine, kuna see aitab odavlende kasutades raha kokku hoida ning muudab võõral maal ringi liikumise lihtsamaks.Käsipagasiga rändama

Luggage. Autor: George Armstrong

Anname mõningaid praktilisi näpunäiteid, mida käsipagasiga reisides tasub meeles pidada:

1. Kontrolli käsipagasi mõõte

Eri lennufirmade nõuded käsipagasi suurusele varieeruvad, mistõttu on kasulik enne lennule minekut konkreetsed mõõdud üle kontrollida. Tavaliselt on seatud maksimaalseteks mõõtudeks 56cm x 45cm x 25cm.

2. Piirangud vedelikele

Üle 100 ml vedelikku sisaldavad pakendid on lennureiside käsipagasis jätkuvalt keelatud. Seega tasub kaasa pakkida tahket seepi, otsida poodidest kuni 100 ml pakendites hügieenivahendeid või osta ðampoonid ja duðigeelid sihtkohast.

3. Riietus kohvri eest

Suurte taskutega pealisriided sobivad suurepäraselt kompenseerima äraantava pagasi puudumist, sest taskutesse annab mahutada üllatavalt palju reisiks vajalikke esemeid. Peale selle võib kanda lennureisi ajal mitmekordselt t-särke, pluuse ja muid riideid, mis kaasaskantavasse pagasisse ära ei mahtunud.

4. Investeeri nutitelefoni

Tänapäeval laialt kättesaadavad elektroonilised vahendid nagu nutitelefonid, teevad reisimise kõvasti mugavamaks. Nutitelefonile või pihuarvutile on võimalik laadida rakendusi, vestmikke, kaarte ja kõike muud, mis vähendavad pagasi mahtu.

5. Lugemismaterjal võtab ruumi

Kui loed inglisekeelset kirjandust, siis piisab sellest, kui võtta kaasa ainult ühe raamatu. Läbi lugenuna võid selle uue vastu vahetada mõne äsja tuttavaks saadud reisikaaslasega või lausa ametliku raamatuvahetuse abil. Raamatuvahetuse võimaluse pakkumine muutub kohvikutes-hotellides aina menukamaks.
Soovid reisida maailmas - Tee oma unistus teoks!
Leia parimaid hindu hotellidele, lennupiletitele, rendiautodele ja muudele reisiteenustele
REISIGURU REISIPOEST.

arutelu


REIS SIHTKOHTA:
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.