Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
MITU SIHTKOHTA   al. 245€ või 23 € / k
OSTA REIS VEEBIST
VAATA LÄHEMALT »
ANTALYA   al. 315€ või 30 € / k
30.04 Türgi "Kõik hinnas" puhkus eriti hea hinnaga
VAATA LÄHEMALT »
HURGHADA   al. 489€ või 46 € / k
SUUREPÄRASED PAKKUMISED VARAJASE TELLIJA SOODUSTUSEGA EGIPTUSESSE
VAATA LÄHEMALT »
TIVAT   al. 179€ või 17 € / k
Viimased kohad Montenegro väljumistele
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Brasiilia Odavalt kohale – Brasiilia


Odavalt kohale – Brasiilia


Brasiilia (.br)

2012.06.11 12:50
Autor: Robert Aps

Ladina rütmid, kirglikud kohalikud, metsikud vihmametsad ja kirevad karnevalid. Lõunamaise kuumusega segunenud elamust aitavad jahutada värskendavad caipirinha kokteilid.


Reisiguru lugu - Odavalt kohale: Brasiilia

Avianca airlines, Rio de Janeiro, Brasiilia. © Attila Jandi | Dreamstime.com

Brasiilia üks populaarsemaid sihtkohti Rio de Janeiro asub meist 11 000 kilomeetri kaugusel ning seda tõsiasja kinnitavad üsna kõrged piletihinnad. Lende otsides on tavapärane, et edasi-tagasi lennupaketi eest erinevatesse Brasiilia sihtkohtadesse peab välja käima kõvasti üle 1000 euro. Kuidas kõige soodsamalt Ladina-Ameerika tõmbekeskusesse kohale jõuda?

Tðarterlennud Kirde-Brasiiliasse

Hollandi tðarterlennufirma ArkeFly lendab Amsterdamist Fortalezasse ja Natali tõeliselt konkurentsivõimeliste hindadega. Piisavalt pika ette broneerimisega on võimalik leida lende 600-700 euroga. Tallinnast saab Hollandi pealinna Estonian Airiga. ?

Itaalia lennufirma Air Italy (http://www.airitaly.it) lendab soodsamalt mitmetesse Kirde-Brasiilia linnadesse Milaanost, kuhu on võimalik saada otselennuga Tallinnast kasutades odavlennufirmat Ryanair. Küll aga eeldab see lennujaamade vahetust, kuna Air Italy Lõuna-Ameerika otsi tehakse teisest lennujaamast. ?

Saksamaa lennukompaniil Condoril on samuti mitmeid Brasiilia sihtpunkte. Loomulikult kehtib varajase broneerimise reegel, nii et piisava planeeritava ajavaruga on võimalik edasi-tagasi pileteid alla 800 euro saada. Tallinnast saab Ryanairiga lennata Frankfurt Hahni, kust saab liikuda paari tunniga Frankfurdi rahvusvahelisse lennujaama. ?

Karnevali periood tõstab hinda

Rio de Janeiro karneval, mis toimub veebruari-märtsikuu paiku, tõstab nii majutuse kui lennupiletite hindu. Kui on plaanis pikem seljakotireis, siis tasub lennata kohale vähemalt kuu enne ja tagasi kuu pärast suuri karnevalipidustusi. Raha- ja ajaprobleemide puhul ei tasu karnevalile jätmata minemise pärast muretseda, sest Brasiilial on igal ajal võimsaid elamusi pakkuda.?

Otselennud Portugalist

Brasiilia on olnud Portugaliga koloniaalsuhetes ning teatavaid erinevusi kõrvale jättes kõneldakse mõlemas riigis ühte keelt. Seetõttu on nende vahel võrdlemisi tihe lennuliiklus. TAP Portugal lendab Lissabonist suurematesse Brasiilia linnadesse. Portugali lennukompanii pakub häid hindu teistestki Euroopa linnadest. Meile kõige lähemal asuv TAPi poolt teenindatav sihtkoht on Helsingi, kust on võimalik sooduskampaaniate raames Rio de Janeiro reisi alla 800 euro lunastada. Lisandub laeva- või lennukipilet Helsingisse ning esimese variandi puhul bussisõit sadamast Vantaa lennujaama, mis on lennupileti kõrval kaduvväike väljaminek.


lennud.reisiguru.ee Võrdle lennupiletite hindu erinevate pakkujate vahel suunal Tallinn – Brasiilia ››

hotellid.reisiguru.ee Leia soodne majutus siit ››

autod.reisiguru.ee Leia soodne rendiauto siit ››

arutelu


REIS SIHTKOHTA:
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.