Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee | Lossi 22 II korrus, Viljandi
PUHKUSEREIS   al. 639€ või 21 € / kuus

Viimased kohad Tai reisidele novembris (14 ööd). Väljumisega Riiast

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
PUHKUSEREIS   al. 299€ või 10 € / kuus

Kiirusta! Alanud on kampaania - Pilvede eest peitu - vaid loetud päevad

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
PUHKUSEREIS   al. 515€ või 17 € / kuus

Oktoobri soodsad pakkumised Rhodosele - üksikud kohad

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
ELAMUSREIS   al. 2 374€ või 78 € / kuus

Kõik-hinnas avastusreis Hiina südamesse

» Tule avasta Hiina kultuuri ja elu koos Seedritega.
Seeder Konsultatsioonid
VAATA LÄHEMALT »
PUHKUSEREIS   al. 499€ või 16 € / kuus

Oktoobri soodsad pakkumised Patrasse kreekas

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Kreeka 4 päikesest pakatavat Kreeka saart

4 päikesest pakatavat Kreeka saart


Kreeka (.gr)

2012.11.15 09:33
Autor: Robert Aps

Kreeka võtab külalise vastu 227 asustatud, kristallselge veega ümbritsetud ja unustamatute vaadetega pikitud saarega. Heidame pilgu mõnele neist!

Santorini


Looduse poolt mustaks võõbatud liivaga rannad, millele annavad kontrasti säravvalgeks lubjatud seintega majad. Selliseid postkaartidelt tuntud värvide mänge leidub Santorini saarel ohtralt ja öeldakse, et igaüks leiab endale sellel saarel ühe isikliku lemmikpaiga. Küklaadide lõunaosas asuv vulkaaniline saar ei paku ainult silmailu, vaid seal on võimalik teha tuure läbi veiniistanduste, ratsutada hobustega ja sukelduda merepõhja.

Eriline! Cinekamari on vabas õhus asuv kino, kus on võimalik filmi kõrvale tellida värskendav kokteil ja nautida linateoseid Santorini sumedas suveõhtus.


Kreeka

Santorini, Greece


Korfu


Joonia saarte tuntuimalt liikmelt Korfult leiab hulgaliselt randu pea igale maitsele. Saare lääneosas on liivasemad rannad, kuid idaosas kipub meri vaiksem olema. Saare põhjaosas kõrgub 906-meetrine Pantokratori mägi, kust avanevad meeldejäävad vaated nii merele kui saarele. Purjetamishuvilistele on Korfu ja ümbritsevad saared sealsete mõõdukate ilmastikuolude tõttu ideaalne koht, kus purjed heisata ja mereõhku hingata.

Eriline! Canal D’Amour (Armukanal) on piirkond, kus erinevate nähtuste mõjul kulunud kaljudest on moodustunud mitmeid liivaseid abajaid. Nimi on pärit uskumusest, et looduse poolt loodud võlvkäigust läbi ujumine toob igavese armastuse.

Korfu

Canal d'amour at Sidari in Corfu. Autor: Dr.K.


Rhodos


Suurim Dodekaneeside saar Rhodos pakub võrdselt huvi nii päikesesõpradele kui aktiivse puhkuse harrastajatele. Kuigi saar on tuntud oma kivisuse poolest, leidub saarel siiski peesitamiseks mõnusaid liivarandu. Teistest Kreeka saartest oluliselt viljakamal ja rohelisemal Rhodosel asuv Attavyrose mägi pakub 2-3 tunnist ronimist 1215 meetri kõrgusel asuvasse tippu. Sarnaselt teistele regiooni saartele on siingi võimalik harrastada sukeldumist, snorkeldamist ja muid veesporte.

Eriline! Rhodose pealinnas asuv vanalinn on UNESCO poolt kaitse alla võetud ja on üks paremini säilinud keskaegseid linnu Euroopas. Paleed, kirikud ja muuseumid aitavad sisustada vähemalt pool päeva.

Rhodes

Rhodes old town


Mykonos


Keset Egeuse merd asuv Mykonose saar on üks kosmopoliitsemaid ja turistiderohkemaid paiku Kreeka saarestikus. Seetõttu on Mykonosest kujunenud piirkonna ööelu lipulaev, millest annavad tunnistust arvukad rannabaarid, ööklubid ja pubid. Suvekuude intensiivse peokeerise keskel võib olla üsna kärarikas, mistõttu ei tasu kõrghooajal saarele vaikust ja rahu otsima tulla. Värvika ööelu kõrval on Mykonose sümboliks tuulikud, mis pärinevad juba 16. sajandist. Tuulikute ümbruskond on kujunenud külastajate lemmikkohaks, kus päikeseloojangut nautida.

Eriline! Delos on väike asustamata saar, mis ei asu Mykonosest sugugi kaugel. Mitmete arheoloogilise väärtusega paikade tõttu on Delos kantud UNESCO maailmapärandite hulka. Saarele korraldatakse igapäevaselt paadiretki Mykonos Townist, kuid teatud perioodil ei korraldata neid esmaspäeviti, nii et toimumisajad tasub alati üle kontrollida.

Korfu

Mykonos

Kui olete Kreeka saari külastanud ning soovite veel midagi huvitavat lisada, siis ootame Teie pajatusi arutelu alla.

arutelu
Reisisoovitused selle riigi kohtapakkumised antud riiki:


REISISTEENUSED:
Värsked reisisoovitused:

Soodsad lennud Tallinnast: