Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
MITU SIHTKOHTA   al. 299€ või 28 € / k
Broneeri 2019 / 2020 talvehooaja rannareis siit!
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Austraalia Avastage Sydneys Austraalia metsikut loodust


Avastage Sydneys Austraalia metsikut loodust


Austraalia (.au)

2012.05.31 20:20
Autor: www.articles2publish.com

Külaskäik Austraaliasse ei ole täielik, kui külastaja pole vähemalt kord näinud koaalat. Ent rahvarohkematesse linnapiirkondadesse, nagu Sydneysse siirduvate külastajate jaoks, ei pruugi retk metsikusse loodusesse lihtsalt sobida. Õnneks on Sydneys, lisaks erinevatele kultuuriväärtustele, mida ühest suurlinnast võiks eeldada, ka mõned maailma parimad loomaaiad ja kaitsealad. Kuigi enamik neist esitleb vaid Austraalia loomadele mõeldud erilisi elupaiku, võib ohutust kaugusest vaadelda muidugi kõike - alates hirmuäratavatest madudest kuni armsate koaaladeni.


AkvaariumAustraalia järvede, jõgede ja merede põlisasukate nägemiseks pole paremat kui reis Sydney akvaariumisse, mis asub otse maalilises Darling Harboris. Sydney akvaarium on põnev veeseikluste paik nii neile loodusarmastajatele, kes tahavad uurida veealuste elupaikade kohta kui neile, kes soovivad lihtsalt kõndida läbi tunneli, kus nende ümber ujuvad haid. Samuti on see üks väheseid kohti maailmas, kus näeb nokklooma ujumas, mistõttu tuleks kindlasti leida aega, et uurida Sydney akvaariumi põnevat veealust maailma.


RoomajateparkAustraalia roomajatepark ehk koht, mis on kuulus hirmu ja aukartuse tekitamise poolest, on erakordselt populaarne külastuspaik. Sydneyst väljaspool Somersby’s asuv park pole mitte ainult koht, kus külastajad näevad Austraalia roomajate suurimat kollektsiooni alates kilpkonnadest kuni madudeni. See on ka tervishoiu ja ohutuse mõttes ülimalt oluline keskus, sest just seal valmistatakse ja tarnitakse ühena vähestest paikadest maailmas vastumürke. Roomajatepargi hinnangul on selle erakordselt tähtsad vastumürgid päästnud kümneid tuhandeid elusid, nii et külaskäiku väärib juba ainuüksi võimalus näha, kuidas neid kogutakse ja valmistatakse!KoalaKõige laiemat valikut erinevatest elusolenditest pakub Sydneys ei miski muu kui Taronga loomaaed, kus on kaheksa erinevat kliimavöödet ja tuhandeid erinevaid loomi, sealhulgas selliseid, keda mujal ei näegi. Austraaliale pühendatud piirkondadeks on muuhulgas need alad, mis keskenduvad mereloodusele, vihmametsale ja suurele kõrbele (Outback). Saate näha kängurulasi, nokkloomi ja kogu riigi ühte suurimat koaalaparki. Taronga loomaaed, mis on nii laste ja täiskasvanute seas tohutult populaarne, on maailma üks enim külastatud loomaaedu ning tähtis turismiväärsus kõigile, kellel on looduse vastu huvi.


KoalaSamas kategoorias on nüüd kerkinud esile uus konkurent, mis on mõeldud kõigile, keda paelub Austraalia looduse uurimine. Wildlife World, mida ehitatakse Sydney akvaariumi juurde, naudib samuti asukohta imeilusas sadamapiirkonnas ning suurepärast rahastust. Kogu ala on katuse all ja konditsioneeritud – see on loomaaedade ning kaitsealade puhul esmakordne. Wildlife World, mis on jaotatud erinevatesse sektsioonidesse vastavalt Austraalia ja muu maailma piirkondadele, on kuulus oma „mao tee“ poolest, kus külastajad võivad kõndida terve kilomeetri kinniste puuride vahel, et näha tõeliselt vapustavat arvu erinevaid madusid.

arutelu


REIS SIHTKOHTA: Canberra
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.TEGEVUSED JA EKSKURSIOONID SIHKOHAS Canberra:SOODUSPAKKUMISED:Värsked reisisoovitused: