Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee
MITU SIHTKOHTA   al. 249€ või 8 € / k
OSTA REIS VEEBIST
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

›› Avaleht Brasiilia Brasiiliasse viisavabalt sisenemisel võib esineda tõrkeid


Brasiiliasse viisavabalt sisenemisel võib esineda tõrkeid


Brasiilia (.br)

2012.10.04 10:09
Autor: www.postimees.ee / Berit-Helena Lamp

Välisministeeriumi teatel võib Eesti kodanikel hoolimata oktoobri algusest kehtima hakanud viisavabadusele Brasiiliaga tekkida probleeme ilma viisata riiki pääsemisel.

Vaatamata Euroopa Liidu ja Brasiilia vahelise viisakohustusest vabastamise kokkuleppe jõustumisele 1. oktoobril 2012 on Brasiilial tõsiseid probleeme selle täitmisega ning välisministeeriumini on jõudnud teated tõrgetest Brasiiliasse sisenemisel ilma viisata, teatas ministeerium.

Probleemi lahendamiseks on välisministeerium võtnud ühendust Brasiilia esindajatega ning Euroopa Komisjoniga. Brasiilia esindajate sõnul on tegemist viivitustega Brasiilia riigisiseste toimingute lõpuleviimisel.

Ministeerium juhib tähelepanu, et Brasiiliasse sisenemise korra määravad Brasiilia ametivõimud ning Brasiilia esindustest on endiselt võimalik taotleda viisat, mille olemasolu aitab vältida võimalikke probleeme Brasiiliasse lähiajal sisenemisel ja sellega kaasnevaid lisakulutusi.arutelu


REIS SIHTKOHTA:
KÜSI REISIPAKKUMIST
märgitud lahtrid on kohustuslikud.TEGEVUSED JA EKSKURSIOONID SIHKOHAS Brasilia:SOODUSPAKKUMISED:Värsked reisisoovitused: