Soovid reisile? Võta meiega ühendust: +372 666 22 99 | reis@reisiguru.ee | Lossi 22 II korrus, Viljandi
PUHKUSEREIS   al. 509€ või 17 € / kuus

RHODOS-parimad pakkumised maikuuks

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
RINGREIS   al. 3 690€ või 121 € / kuus

Hawaii saarestiku 3 saart – Oahu, Hawaii ja Kauai

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
PUHKUSEREIS   al. 849€ või 28 € / kuus

SOODUSHINNAD TAI VÄLJUMISELE TALLINNAST 2.03 (13 ÖÖD) – VIIMASED 4 KOHTA

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
PUHKUSEREIS   al. 349€ või 11 € / kuus

Suvi 2018 varajase tellija kolmas etapp kestab 01. - 28.veebruar 2018.a.

ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
PUHKUSEREIS   al. 475€ või 16 € / kuus

SOODUSHINNAD FUERTEVENTURALE 17/02 (7 ÖÖD ); 24/02 (14 ÖÖD) VÄLJUMISTELE

» Võimalik ka väljumine Riiast
ReisiGuru.ee
VAATA LÄHEMALT »
ReisiGuru

Privaatsuspoliitika

Teie privaatsuse kaitsmine antud veebilehe külastamise ajal on ReisiGuru.ee meeskonnale väga oluline. Palun tutvuge enne antud veebilehe kasutamist meie privaatsuspoliitikaga (PP). Juhul, kui te meie PP sätteid ja tingimusi ei aktsepteeri, soovitame Teil seda veebilehte ühegi päringu jaoks mitte kasutada.

Teie isikuandmete kasutamine
Enamik ReisiGuru.ee lehekülgi pakub külastajale reisitooteid, hinnakujundust teavet reisiaegade kohta ega nõua klientidelt isikuandmete esitamist. Palun teadke, et ReisiGuru.ee kogub andmeid selle kohta, kuidas Te veebilehte kasutate, ning võib kasutada saadud teavet ReisiGuru.ee turunduskampaaniate ja äritegevuse arengu planeerimiseks, väljatöötamiseks ja juhtimiseks. Teie isikuandmete kasutamine põhineb teie nõusolekul. Kui Te ReisiGuru.ee veebilehte külastate, eeldame me, et olete meie PP tingimused läbi lugenud ja nendega nõustunud. ReisiGuru.ee kaudu lennupiletite kohta käivat teavet otsides neid broneerides nõustute Te oma isikuandmete kasutamisega vastavalt PP´s määratletule.
Isikuandmeid, sh eesnimesid, perekonnanimesid, aadresse, e-posti aadresse, sünniaegu ja telefoninumbreid, mida Te võite ReisiGuru.ee´le esitada, käsitletakse manuaalselt ja automaatselt. ReisiGuru.ee eesmärk on töödelda isikuandmeid võimalikult tõhusalt ja turvaliselt. Teie isikuandmeid ei edastata ReisiGuru.ee süsteemist välja. Palun teadke, et ReisiGuru.ee on veebikeskkonnas toimiv broneerimissüsteem, mis tähendab, et Teie isikuandmed võidakse süsteemi poolt automaatselt Teie valitud lende haldavale lennuliinile edastada.

Teie isikuandmete kogumise eesmärk


Andmeturve